Festival učenja jezika

Organizatori: AISEC Osijek i Pučko otvoreno učilište Osijek

Dok se brčkate na morskoj plaži, našoj Dravskoj ili samo umačete noge u lavoru, nemojte propustiti razmišljati kako se možete nadograditi jednom kada praznici završe. U želji da vam olakšamo izbor ili pomognemo pri izboru, pozivamo vas da se prijavite na naš Festival učenja jezika čiji je akronim FUJ, ali zapravo je baš MLJAC. U suradnji s AIESEC Osijek od 23.08. organizirali smo petotjedno B E S P L A T N O učenje tri jezika. Savladajte osnove španjolskog, nizozemskog i turskog uz izvorne govornice koje će vas kroz 20 školskih sati na atipičan način uvesti u svijet spomenutih jezika.

U trajanju pet tjedana pripremili smo tečajeve jezika koji se baziraju na učenju jezika kroz učenje o kulturi, umjetnosti, glazbi, tradiciji i običajima. Voditeljice tečajeva su studentice, izvorne govornice s pedagoškim vještinama i iskustvom u vođenju takvih i sličnih programa. Želja je upoznati nas s ne baš nama bliskim jezicima, potaknuti vas da uložite vrijeme i energiju u svoj proces cjeloživotnog obrazovanja te da vam ova edukacija bude svojevrsni okidač za moguću, kasniju nadogradnju znanja.

Svaki od jezika će se učiti u zasebnom terminu koji se ne preklapa te je moguće prijaviti se i za više jezika.

Prijaviti se možete na linku: shorturl.at/jmvQU