Deutsch macht Spaß: njemački jezik za predškolce

Učilište organizira program učenja njemačkog jezika za predškolce pod nazivom Deutsch macht Spaß. Program se sastoji od 30 sati učenja jezika, raspoređenih jednom tjedno po 60 minuta, a namijenjen je djeci koja su posljednja godina vrtića ili mlađi koji imaju određeno predznanje. Kroz nastavu koja će se održavati petkom od 17.00 do 18.00 sati u prostorima Pučkog otvorenog učilišta Osijek obradit će se 6 nastavnih cjelina, svaka sačinjena od 5 sati. Cijena programa je 1.100,00 kuna plativo isključivo u 7 obroka. U cijenu su uključeni svi materijali: udžbenik i kopirani materijal te sav pribor – bojice, škarice i ljepilo. Planirani početak nastave je 27. studenog, a kraj sredinom lipnja sljedeće godine kada će na zadnjem satu biti održana priredba.

Za dodatna pitanja ili prijavu možete se obratiti na e-mail: skola-stranih-jezika@pucko-uciliste.hr ili porukom u inbox stranice. Prijave su otvorene.