Modul za djecu i mlade

WEB dizajn djecu

WEB DIZAJN ZA DJECU: mlađi osnovnoškolci

Pučko otvoreno učilište Osijek u suradnji s Nanolabom i u sklopu Škole digitalnih kompetencija, pokreće premijernu edukaciju namijenjenu djeci od 1. do 4. razreda osnovne škole, generaciji djece koja će biti nositelj pozitivnih promjena. Svi zainteresirani roditelji / skrbnici djece učenika navedenih razreda mogu prijaviti dijete na školu web dizajna koja će se održati od 31. listopada svake subote narednih 10 tjedana u novoopremljenoj informatičkoj učinioci u Pučkom otvorenom učilištu Osijek.

Minimalan broj polaznika za ovakvu edukaciju je 8, a maksimalan 10. Javite nam se i omogućite djetetu konzumiranje novih znanja.

Djeca će crtati na papiru web stranicu koju će izraditi u wireframe tj. skupa sa predavačem pretvoriti nacrtano u svoju prvu funkcionalnu web stranicu.Radit će u najnovijim tehnološkim okruženjima koja su popularna diljem svijeta i upoznati će se sa razvojem web stranice. Pokazat ćemo im kako tehnološki mogu biti kreativni!

1. Uvod u crtanje web stranice
2. osnovni pojmovi (Kontainer, tipka, zaglavlje, podnožje, stranica, blog, mediji)
3. Razrada wireframe (kako su web stranice povezane)
4. prebacivanje nacrtanog na papiru u digitalnu verziju (Elementor)
5. direktan rad na serveru (WordPress platforma)
6. izbornik
7. puštanje stranice u produkciju

Cijena edukacije je 800,00 kuna plativo u dvije rate.

Prijava uz obavezan naglasak na koju edukaciju se prijavljujete na e-mail: ravnatelj@pucko-uciliste.hr .