Raspored

Engleski jezik za školarce
(1. do 8. razred OŠ)

DATUMVRIJEME
PON-SRI
ŠK. 418.45-19.30
ŠK. 619.30-20.15
ŠK. 820.15-21.00
UTO-ČET
ŠK. 318.45-19.30
ŠK. 519.30-20.15
ŠK. 720.15-21.00

Nastava u drugom semestru počinje 14. tj. 15.01.2019.

O.Š. za odrasle (31. skupina) – od 18.12.2018.

PredmetDatumSatUčionicaRazredNapomena
Osnove građanskog ob.18.12.16.00-17.3018.
Tjelesna kultura18.12.17.30-19.0018.
Engleski jezik21.12.09.30-10.1517.
Engleski jezik21.12.10.15-11.0018.
Likovna kultura-ispit07.01.2019.09.00-18.
Osnove građanskog-ispit08.01.2019.09.00-18.
Likovna kultura-dodatni14.01.2019.09.00-18.
Osnove građanskog dodatni15.01.2019.09.00-18.
Tjelesna kultura-ispit17.01.2019.09.00-18.
Engleski jezik-ispit18.01.2019.09.30-10.1517.
Engleski jezik-ispit18.01.2019.10.15-11.0018.
Tjelesna kultura-dodatni21.01.2019.09.00-18.
Engleski jezik-dodatni25.01.2019.09.30-17. i 8.

Njemački jezik za odrasle

DATUMVRIJEME
PON-SRI19.30-21.00

Cvjećar-aranžer

DatumVRIJEME
UTO-SRI-ČET17.00-20.00

Nastava u drugom semestru počinje 08.01.2019.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart