Predškolski engleski

Zabavan program koji pozitivno utječe na cjelokupan djetetov razvoj

Uključite vaše dijete u zabavan program koji pozitivno utječe na cjelokupan djetetov razvoj i od najranije dobi potiče usvajanje jezika.

Uz mačka Cookija i tigra Smileya vaše će dijete od malih nogu razvijati ljubav prema stranom jeziku i kulturi.

Učenje se odvija kroz igru, pjesmu, ples, likovni izražaj i mnogo, mnogo smijeha!

Učenje jezika sa svrhom razvoja cjelokupne osobnosti

Budući da su djeca uključena u program na početnom stupnju odgoja i obrazovanja, glavni je cilj učenje jezika sa svrhom razvoja cjelokupne osobnosti uzimajući u obzir djetetove sposobnosti i potrebe.

Program je namijenjen djeci od 5-7 godina, i podijeljen je u dva dijela (A i B), svaki u trajanju od 60 sati.

Nastava počinje u listopadu, a završava priredbom s podjelom diploma krajem svibnja te se održava u prostorijama vrtića koji dijete pohađa.

Ukoliko se grupa u određenom vrtiću ne oformi, isti program nudimo i u prostorijama Učilišta.

željno te iščekuju