Osnova škola za odrasle

Besplatna osnovna škola za odrasle polaznike od 15-te do 55-te godine života

koje nisu završile osnovnu školu, a provodi se po principu konzultacija uz polaganje ispita.

U jednoj školskoj godini moguće je završiti dva obrazovna razdoblja, odnosno dva razreda (iznimno prvi, drugi, treći i četvrti razred mogu se završiti u jednoj školskoj godini).

Ukoliko resorno Ministarstvo ne izda suglasnost, polaznici sufinanciraju dio sredstava.

U slučaju da polaznici sufinanciraju ovaj program mogu I., II. i III. obrazovno razdoblje uplatiti na dva obroka, dok polaznici IV., V. i VI. obrazovnog razdoblja navedene iznose mogu uplatiti na tri obroka.

BR.OBRAZOVNO RAZDOBLJEBROJ PREDMETA
1.I. obrazovno razdoblje = I. i II. razred2 predmeta
2.II. obrazovno razdoblje = III. i IV. razred2 predmeta
3.III. obrazovno razdoblje = V. razred5 predmeta
4.IV. obrazovno razdoblje = VI. razred6 predmeta
5.V. obrazovno razdoblje = VII. razred9 predmeta
6.VI. obrazovno razdoblje = VIII. razred13 predmeta
BR.OBRAZOVNO RAZDOBLJECJENIK
1.I. obrazovno razdoblje = I. i II. razred500,00 kn
2.II. obrazovno razdoblje = III. i IV. razred500,00 kn
3.III. obrazovno razdoblje = V. razred900,00 kn
4.IV. obrazovno razdoblje = VI. razred1.000,00 kn
5.V. obrazovno razdoblje = VII. razred1.200,00 kn
6.VI. obrazovno razdoblje = VIII. razred1.600,00 kn

S obzirom da je osnovna škola obvezna

svima onima koji ju nisu završili pruža se mogućnost da ju završe na najbrži mogući način, a uz to je i besplatna (uz uvjet da resorno Ministarstvo izda potrebnu suglasnost, a ukoliko ista ne bude izdana, polaznici sufinanciraju školovanje, dok preostali dio sufinancira Grad Osijek).

Polaznici sami snose troškove literature i prijevoza. Konzultacije se održavaju u Učilištu u poslijepodnevnim satima, dok se ispiti polažu pred povjerenstvom u prijepodnevnim satima. Upisi: rujan i siječanj

Mogućnost završetka

na najbrži mogući način