Engleski jezik za školarce

Poznato je da učestalost korištenja određenog jezika izvan nastave stranog jezika

pozitivno utječe na razvoj kompetencije u tom jeziku. Što je više dijete izloženo stranom jeziku, povećat će se njegove sposobnosti, kako jezične, tako i komunikacijske.

Najbolji mogući način za postizanje željenih rezultata je omogućiti djetetu dodatno pohađanje nastave stranoga jezika izvan redovne nastave.

Upravo je nastava na Pučkom učilištu namijenjena školarcima od 1.-8. razreda koji žele biti bolji, koji žele učvrstiti svoje znanje te obogatiti svoj strani jezik.

U ugodnoj atmosferi sa svojim vršnjacima

poticajnom okruženju i uz iskusnog predavača, vaše će dijete brzo napredovati, a pritom uživati!

Nastava je individualizirana, i dijete aktivno razvija sve jezične vještine od početka do kraja sata, dok je naglasak na razvoju komunikacijskih vještina i sposobnosti.

Nastavom je obuhvaćen program od 70 sati. Počinje u rujnu, a završava u lipnju priredbom s podjelom diploma.
Učenje stranog jezika, odnosno promišljeno obogaćivanje vašeg školarca, ulog je u njegovu budućnost.

Veselimo se zajedničkom učenju i budućim polaznicima!

Osvrti

Volim engleski jezik zato što mi je zabavno, učimo i družimo se svi zajedno.

Karla

4. razred

Volim engleski jezik zato što je zabavno i zato što puno naučimo, družimo se s prijateljima i nastavnicom. Naučimo svašta!!!

Paula

6. razred

Volim engleski jezik zato što ga učimo na zabavan način. Nastavnica nas jako puno nauči kroz tekstove, radom u skupinama i u parovima.

Katarina

8. razred

Volim engleski jezik zato što ovdje naučimo pričati i pisati na engleskom. I jer je učiteljica super, pomaže i objašnjava te ima razumijevanja ako netko ne zna nešto.

Ivano

6. razred

Volim ga zato jer imamo dobro društvo i nastavnica je draga i uvijek će nam pomoći. Htjela bih da možda traje duže ili da imamo satove češće. Isto tako mi jako puno pomaže u nastavi u redovnoj školi.

Katja

6. razred

Volim engleski jezik jer naučim nešto novo, igramo igre i radimo zabavne stvari. Učiteljica je dobra.

Mark

6. razred

Volim engleski zato što je jako zabavan! Zato što jako puno naučim! Zato što imamo najbolju učiteljicu!

Bruna

6. razred

Volim engleski jezik zato što sam stekao nove prijatelje, a i volim pričati na engleskom. Želim poboljšati ocjene iz engleskog u školi.

Luka

6. razred

Ja jako volim Pučko učilište zato što je zanimljivo, radimo zabavne stvari i učimo kroz igru.

Ivano

4. razred

Volim engleski na Pučkom zato što je zabavno i poučno. Slično je kao u školi, ali puno zabavnije jer se i igramo. Stvarno mi puno pomaže!

Lara

7. razred